Vítěz Fortnite turnaje si odnesl 3 miliony dolarů a je mu teprve 16!

Estimated read time 2 min read

Vítězem solo turnaje se stal teprve 16letý mladík, který si odnesl výhru 3 miliony dolarů!

Úplně první Světový Fortnite Šampionát je u konce a už známe výsledky solo soutěže. Ptáte se kdo vyhrál? Není vlastně tak důležité kdo to je, ale spíš kolik mu je let a jakou výhru si ze soutěže odnáší. Kyle ‚Bugha‚ Giersdorf je teprve 16letý chlapec, ale všechnu svou konkurenci porazil s velkým náskokem. Skončil téměř s dvojnásobným počtem bodů (59) oproti druhému místu (33).

Domů si odnese nádhernou výhru v podobě 3 milionů dolarů. To ale není všechno! Hraje totiž solo a proto se o svou výhru nemusí vůbec s nikým dělit. Třeba Nyhrox a Aqua, vítězové kategorie duo, si odnesou každý „jen“ 1.5 milionu. Jsem zvědavý, jak Kyle se svou výhrou naloží. Kdybych já v 16 dostal 3 miliony dolarů, určitě bych je utratil tím nejvíc stupidním způsobem.

Bugha si hned na začátku vedl velmi dobře, když hned první kolo zakončil vítězstvím. Dále začal zářit až od 4. kola, kde se vždy dostal alespoň do top 5 s velkým počtem eliminací. Docela vyrovnané výkony držely jeho score velmi vysoko. Jeho agresivní styl hry skoro po celou dobu zajišťoval vysoké příčky. Jeho chladná hlava a pohotové reakce mu zajistili kompletní vítězství.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.