Koukněte na nové záběry připravované Blair Witch hry!

Estimated read time 2 min read

Nové záběry s pejskem!

Pokud jste fanoušci Blair Witch, tahle hra vás určitě potěší. Tento rok byla představena na E3. Na starost ji mají vývojáři Layers of Fear nebo Observer. Na druhou zmíněnou hru je ve videu dokonce malý easter egg.

Nové záběry ukazují hlavně roztomilého psa, který vás bude celou dobu provázet. Jmenuje se Bullet a můžete s ním dělat opravdu velkou řadu věcí. Dostane se na místa, kam vy normálně nedošáhnete. Může štěkat, hledat věci a pomáhat při řešení různých hádanek. Vypadá jako opravdu poslušný pejsek, který vám zpříjemní jinak dost strašidelnou atmosféru. I on se ale někdy bojí a proto s ním budete muset udržovat dobrý vztah, aby vám náhodou neutekl.

Je to taky poprvé, co Bloober Team ve své hře představí bojové mechaniky. Něco málo z nich můžete vidět ve videu. Blair Witch má své malé poskoky, kteří kolem vás budou běhat a Bullet se nezmůže na víc než nervózní štěkání. Tyto nepřátele budete moct odehnat a popálit vaší baterkou, trochu jako v Alan Wake.

Samozřejmě nechybí ani kamera a vysílačka, abyste udrželi spojení s ostatními členy skupiny. To se ale může obrátit i proti vám.

Blair Witch by mělo být dostupné na GOG a Steamu od 30. srpna. Doufám, že bude lepší, než přechozí Blair Witch hry.

Koukněte se na nové záběry:

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.