Virtuální svět počítačových her vyžaduje kvalitní zvuk

Hardware

Reproduktorová sestava Genesis Helium 700BT umocní audiovizuální zážitek při hraní her, sledování videa nebo při přehrávání hudebních souborů.

Poutavý soundtrack v pozadí a uchvacující zvukové efekty jsou nedílnou a důležitou součástí každé počítačové hry. Zvuk blížícího se nepřítele uprostřed silných explozí musí být slyšet za každých podmínek. Reproduktorová sestava 2.1 Genesis Helium 700BT s celkovým výkonem 60 W RMS poskytuje perfektní basy a prostorový zvuk, který vám přinese převahu ve virtuálním světě her a umožní ještě intenzivnější procítění děje. Reproduktory Genesis Helium 700BT toho ale umí mnohem víc. Jsou vybaveny množstvím dalších funkcí, jako jsou: drátové a bezdrátové připojení BT 4.2, dálkové ovládání, čtečka SD karet a připojení USB, LCD displej, dřevěné tělo reproduktorů a regulace basů i výšek.

Čisté střední i vysoké tóny Sestava Genesis Helium 700BT obsahuje dva kvalitní satelitní reproduktory, každý s výkonem 15 W RMS, které díky své dřevěné konstrukci a 3palcovým membránám poskytují dokonalý přednes středních a vysokých tónů.

Výkonný subwoofer Nízké tóny z výkonného subwooferu zvyšují procítění zvukových efektů během hraní her, poslechu hudby a sledování filmů. Zvuk doslova cítíte na vlastním těle. Subwoofer sestavy Helium 700BT s funkcí Bass reflex poskytuje výkon 30 wattů, má regulaci úrovně basů, 5palcovou membránu a dřevěnou konstrukci.

BANNER_WEB2.jpg

Více možností díky Bluetooth a čtečce karet Sestava Genesis Helium 700BT vedle klasického kabelového připojení má i funkci bezdrátového připojení Bluetooth 4.2, což umožňuje přehrávání hudby z telefonu, notebooku a jiného zařízení bez nutnosti připojování jakýchkoliv kabelů. Navíc jsou reproduktory vybaveny čtečkou SD karet a portem USB. Užitečnou funkcí je možnost současného přehrávání hudby a dobíjení po připojení telefonu nebo jiného zařízení do USB portu na reproduktoru.

Komfortní ovládání Dálkové ovládání a LCD displej poskytují komfortní používání s možností nastavení úrovně basů a výšek podle vlastních preferencí. Pomocí ovladače také jednoduše přepínáte mezi režimy Bluetooth a AUX. Sestavu Genesis Helium 700BT je možné ovládat i manuálně pomocí tlačítek na předním panelu subwooferu.

Cena a dostupnost:

Reproduktorová sestava Genesis Helium 700BT je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 1 989 Kč.

Specifikace:

Připojení: drátové + bezdrátové Bluetooth 4.2 Satelitní reproduktory: 2 × 15 W Subwoofer: 1 × 30 W

Bassreflex Celkový výkon: 60 W RMS Typ sestavy: Aktivní Frekvenční rozsah: 40-20 000Hz Vstup: 1 × jack 3,5 mm

Typ napájení: 220-240V Dálkové ovládání: Ano (bezdrátové) Barva: černo-červená

1 thought on “Virtuální svět počítačových her vyžaduje kvalitní zvuk

  1. sorry jako, ale tieto šupacke repraky ču tu inzerujete neposkytnu kvalitny zvuk ani nahodou,

    možno ked budete hluchy vam to postači

    ked kvalita tka jedine drevene

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *