Virtuální svět počítačových her vyžaduje kvalitní zvuk

Estimated read time 3 min read

Reproduktorová sestava Genesis Helium 700BT umocní audiovizuální zážitek při hraní her, sledování videa nebo při přehrávání hudebních souborů.

Poutavý soundtrack v pozadí a uchvacující zvukové efekty jsou nedílnou a důležitou součástí každé počítačové hry. Zvuk blížícího se nepřítele uprostřed silných explozí musí být slyšet za každých podmínek. Reproduktorová sestava 2.1 Genesis Helium 700BT s celkovým výkonem 60 W RMS poskytuje perfektní basy a prostorový zvuk, který vám přinese převahu ve virtuálním světě her a umožní ještě intenzivnější procítění děje. Reproduktory Genesis Helium 700BT toho ale umí mnohem víc. Jsou vybaveny množstvím dalších funkcí, jako jsou: drátové a bezdrátové připojení BT 4.2, dálkové ovládání, čtečka SD karet a připojení USB, LCD displej, dřevěné tělo reproduktorů a regulace basů i výšek.

Čisté střední i vysoké tóny Sestava Genesis Helium 700BT obsahuje dva kvalitní satelitní reproduktory, každý s výkonem 15 W RMS, které díky své dřevěné konstrukci a 3palcovým membránám poskytují dokonalý přednes středních a vysokých tónů.

Výkonný subwoofer Nízké tóny z výkonného subwooferu zvyšují procítění zvukových efektů během hraní her, poslechu hudby a sledování filmů. Zvuk doslova cítíte na vlastním těle. Subwoofer sestavy Helium 700BT s funkcí Bass reflex poskytuje výkon 30 wattů, má regulaci úrovně basů, 5palcovou membránu a dřevěnou konstrukci.

Více možností díky Bluetooth a čtečce karet Sestava Genesis Helium 700BT vedle klasického kabelového připojení má i funkci bezdrátového připojení Bluetooth 4.2, což umožňuje přehrávání hudby z telefonu, notebooku a jiného zařízení bez nutnosti připojování jakýchkoliv kabelů. Navíc jsou reproduktory vybaveny čtečkou SD karet a portem USB. Užitečnou funkcí je možnost současného přehrávání hudby a dobíjení po připojení telefonu nebo jiného zařízení do USB portu na reproduktoru.

Komfortní ovládání Dálkové ovládání a LCD displej poskytují komfortní používání s možností nastavení úrovně basů a výšek podle vlastních preferencí. Pomocí ovladače také jednoduše přepínáte mezi režimy Bluetooth a AUX. Sestavu Genesis Helium 700BT je možné ovládat i manuálně pomocí tlačítek na předním panelu subwooferu.

Cena a dostupnost:

Reproduktorová sestava Genesis Helium 700BT je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 1 989 Kč.

Specifikace:

Připojení: drátové + bezdrátové Bluetooth 4.2 Satelitní reproduktory: 2 × 15 W Subwoofer: 1 × 30 W

Bassreflex Celkový výkon: 60 W RMS Typ sestavy: Aktivní Frekvenční rozsah: 40-20 000Hz Vstup: 1 × jack 3,5 mm

Typ napájení: 220-240V Dálkové ovládání: Ano (bezdrátové) Barva: černo-červená

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    ano kvalita

    sorry jako, ale tieto šupacke repraky ču tu inzerujete neposkytnu kvalitny zvuk ani nahodou,

    možno ked budete hluchy vam to postači

    ked kvalita tka jedine drevene

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.