Velká letní aktualizace Team Fortress 2 je tady!

Estimated read time 2 min read

Aktualizace přidává 14 nových map a řadu kosmetických předmětů.

Už v únoru tohoto roku Valve slíbilo velkou letní aktualizaci Team Fortress 2. Aktualizace konečně dorazila a ve hře je spoustu nových map, kosmetických předmětů a speciálních efektů. Pokud si ale myslíte, že něco z toho udělalo Valve, jste na velkém omylu.

Od Valve je to naprostý mistrovský tah. Všichni jej chválí za obrovský update hry, která má již 16 let. Všechnu práci ale ve skutečnosti udělala komunita. Někdo z Valve však určitě musel obsah zkontrolovat takže alespoň pár kliknutí jistě bylo potřeba.

(zdroj: Valve)

Na tom ale až tak nezáleží. Důležité je to, že aktualizace je konečně tady a novinek je spoustu. Je tady třeba 14 nových komunitních map – Sharkbay, Rotunda, Phoenix, Cashworks, Venice, Reckoner, Sulfur, Hardwood, Pelican Peak, Selbyen, VSH Tiny Rock, VSH Distillery, VSH Skirmish, and VSH Nucleus. K tomu pak asi 25 komunitních kosmetických předmětů.

Kromě novinek také Valve našlo několik věcí, které bylo potřeba opravit. Tentokrát už je naštěstí opravili sami a nenechali pracovat komunitu. Tato aktualizace by se tedy dala označit za takovou skupinovou práci.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.