Ve Warzone je nyní i otravný RC-XD killstreak

RC-XD je zpátky!

Jeden z nejkontroverznějších Black Ops killstreaků, RC-XD, se nyní objevil i ve Warzone. Tohle malé zákeřné explodující autíčko si můžete koupit jako všechny jiné v nákupních stanicích. Právě teď ho však můžete získat pouze splněním speciálního úkolu v soukromém zápase.

Pokud si autíčko chcete vyzkoušet, stačí zapnout Warzone Practice Match a jakmile budete ve hře, hledejte contract s radioaktivním symbolem. Hledáte contract s názvem Detection. Po jeho startu dostanete speciální senzor, který umí rozpoznat radiaci. Následujte ho a dovede vás ke speciálnímu lootu, kde naleznete RC-XD.

Jakmile autíčko nastartujete, ovládá se vlastně úplně stejně, jak si ho pamatujete z Black Ops. Řízení je sice trochu nemotorné, ale exploze tak silná, že to vlastně vůbec nevadí. Kromě explozivního poškození za sebou navíc nechává toxický mrak, jaký můžete znát třeba z plynového granátu.

Tohle malé autíčko je úplně prvním elementem, který se přenáší z Cold War přímo do Warzone. RC-XD verze se však v obou hrách ovládáním trochu liší. A tak to bude vlastně úplně se vším z Cold War. Hry totiž běží na jiném enginu a vyvíjí je jiné týmy a proto můžeme čekat, že se společné itemy budou i tak trochu lišit.

Total
4
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Zen 3 je naprosto všude vyprodán

Next Post

DOSBox Pure slibuje nové zážitky ve starých hrách

Related Posts