Valve už má dost nesmyslů na Workshopu

Estimated read time 2 min read

Nové položky budou muset projít kontrolou.

Umístit něco na Steam Workshop nyní potřebuje schválení od Valve. Téhle změny si jako první všimli uživatelé CS:GO subredditu. Týká se to všech nových modů, itemů, ale i updatů existujících věcí. Valve říká, že potvrzení schválení by mělo trvat asi jeden den.

Novinky na Workshopu budou muset projít celkem dvě kontroly. První autorovi přijde email (propojený se Steamem), aby bylo jisté, že je opravdu jeho. Druhá fáze je zařazení do fronty pro kontrolu, kde bude čekat na schálení od Valve.

Pokud náhodou už nějaké věci na Workshopu máte a chtěli byste je updatovat, budou taky muset projít kontrolou. Jako autor budete moct dělat změny, ale ostatní je uvidí až po kontrole.

Není jasné, jestli se tahle změna týká všech her a položek z Workshopu. Spíš ale ne, protože kontrolovat tak velké množství by bylo skoro nemožné.

Valve pro tenhle krok zatím nedalo žádný důvod. Je ale všeobecně známé, že Workshop je každý den zaplavován velkou spoustou nesmyslných věcí, které za své stažení slibují hráčům odměny.

Tahle změna by měla Workshop trochu očistit a zároveň poskytnout všem větší přehlednost. Problém ale nastane, pokud to ve Valve začne skřípat a kontrola pojede pomalu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.