Co mají společného Mr Bean a pád kryptoměn?

Estimated read time 2 min read

Může být tohle jeho nejlepší vtípek?

9. května se celý svět dozvěděl, že všemi oblíbený televizní veterán Mr Bean, jehož dlouhá léta ztvárňoval Rowan Atkinson, bude mít své vlastní NFT. Projekt si již začal pochvalovat i sám Atkinson, který říká, že si tak Mr Bean alespoň získá popularitu u nové generace.

S oznámením se však váže jedna velmi podivná událost. Ve stejnou dobu totiž trh kryptoměn zažil doslova volný pád. Propad ceny se nevyhnul ani Bitcoinu nebo Ethereu. Dokonce i údajný „stablecoin“ Tether se na své ceně neudržel. Náhoda?

V televizi jsme již hodněkrát viděli, jak Mr Bean způsobil katastrofu kudy chodil a vždy mu to nějak prošlo. Může tak být tento obrovský pád krytoměn zatím jeho nejlepším kouskem?

Dobrá, tahle teorie je asi trochu přitažená za vlasy. Bitcoin začal klesat ještě před oznámením toho, že se Mr Bean chystá prohánět na vlnách blockchainu. Na vině spíše bude to, že se někteří oklepali ze svých snů na digitální vlastnictví a s trhem to pořádně zamávalo. Je však skoro poetické, že krach přišel v době, kdy se do NFT světa pouští asi ten jeznámější hlupák z televize.

Je tak asi už téměř jasné, že díky nešťastného načasování Beanovo NFT nemá moc šanci na úspěch.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours