Valve pracuje na systému, který dokáže automaticky umlčet hráče

Estimated read time 2 min read

Nahlášení za urážlivou komunikaci bude mít konečně reálné následky.

Týmová hra jako CS:GO určitě vyžaduje alespoň malou dávku týmové komunikace. Komunikace ale často znamená, že musíte mluvit s úplně cizími lidmi. A tady se to právě všechno bortí, protože někteří hráči si chat pletou s terapií, kam si každý den chodí zanadávat.

Aby se takové chování trochu omezilo, Valve pracuje na systému, který umožní takové hráče umlčet mnohem efektivněji. Je to vlastně docela jednoduché – pokud bude u hráče zaznamenáno velké množství nahlášení za urážlivou komunikaci, obdrží první varování. Pokud se situace nezlepší, na začátku každé hry bude automaticky umlčen. Ostatní členové týmu pak budou mít možnost volby, jestli hráče chtějí nebo nechtějí poslouchat.

Jak už to tak bývá, systém bude samozřejmě řízen algoritmem. Co ale znamená „velké množství nahlášení,“ Valve neprozradilo. Reporty se počítají do kupy i s vaším odehraným časem a tak snad nebude tak jednoduché tento systém zneužít.

Jak jsme se dozvěděli, Valve už tento systém testuje. Zároveň také prosí všechny hráče, aby případné problémové spoluhráče nezapomněli co nejdříve nahlásit. Čím více dat nasbírají, tím lépe bude systém fungovat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.