Elon Musk smazal milionové účty svých firem z Facebooku!

Estimated read time 2 min read

 

Elon Musk je vynálezce, dobrák a hlavně velký podnikatel.

Pokud Vám toto jméno takhle přímo nic neříká, tak určitě Vám něco řekne jeho firma Tesla, která vyrábí ty nejmodernější fára. Krom tohoto jména jste taky v nedávné době na internetu zaslechli zprávu, která vypovídá o zneužití přes 50 milionu účtů na Facebooku. Nezneužil je přímo samotný Facebook, ale společnost, s kterou měl Facebook určité dohody o využití dat na jisté výzkumy.
Jako odpověď k tomuto incidentu se začala masivně šířit kampaň, kterou naleznete pod #deletefacebook a její cíl je jasný a jednoduchý. Zkrátka a dobře, smažte své Facebook účty.

Elon byl vyzván svým fanouškem na Twitteru a očividně to majitel velké Facebookové stránky, která měla přes 2,5 miliónů fanoušku vzal zcela vážně. Elon Musk skutečně reagoval tak, že SpaceX z Facebooku naprosto zmizel. A později smazal právě i zmiňovanou Teslu.


K tomu přidal následující vyjádření:
„Facebook nepoužívám a nikdy jsem ho nepoužíval. Nemyslete si proto, že jsem nějakým mučedníkem, nebo mé firmy utrpí velkou ztrátu. Také neplatíme za reklamu nebo podporu, takže je mi to jedno.“

Další články:

Další články autora: