Ve FNAF ripoff filmu si zahraje Nicolas Cage!

Estimated read time 2 min read

Nicolas Cage se stane údržbářem na jednu noc.

Oficiální Five Nights at Freddy’s film byl oznámen už v roce 2015, ale od té doby jsme o něm moc neslyšeli. O pár let později se autor Scott Cawthon nechal slyšet, že konečně našli ten správný scénář a můžou se pustit do natáčení. Zatímco však Cawthon hledal zajímavý scénář, Nicolas Cage už dávno natáčel.

Ve filmu Willy’s Wonderland si Cage zahraje údržbáře, který se musí vypořádat s úklidem bistra výměnou za opravu auta. Má to ale háček – v podniku straší. Další obětí se má stát náš oblíbený Nicolas Cage, jenže on má svou vlastní práci a bůh chraň všechny, kdo se mu postaví do cesty.

Už z traileru můžete jasně vidět, že jde o jasný Five Nights at Freddy’s ripoff. Jak jsme ale slyšeli, Cage není zavřený s animatroniky, ale spíše oni jsou zavřeni s ním. Jsem tedy zvědavý, jak moc bude tento film hrát na hororový element.

Willy’s Wonderland byl oznámen už v roce 2019, ale tehdy byl velmi přehlížen. Teď však máme trailer a já musím říct, že mám smíšené pocity. Cage je velmi dobrý herec a na svém kontě má spoustu skvělých filmů. Myslím, že tady nás však čeká jen další low budget Nicolas Cage film.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.