Uživatelé PlayStation kreditní karty nedostali své odměny

Estimated read time 2 min read

Sony má problém.

Kreditní karta Capital One Playstation vypadá jako opravdu skvělá nabídka. Jakmile ji poprvé použijete, dostanete poukaz do Playstation obchodu na 50 dolarů. Za každý další nákup potom dostanete až 5x více bodů, které můžete vyměnit za letecké míle nebo cashback. Svou kartu si můžete nechat vyrobit s designem jedné z Playstation her. Problémem je, že někteří hráči vůbec nedostali své slíbené odměny.

Když se kouknete na stránku Sony Rewards, uvidíte všechny ty skvělé odměny. Možná dokonce budete mít pocit, že takovou nabídku prostě nemůžete odmítnout. Už ale neuvidíte to, že velká spousta hráčů jsou nespokojeni se svou kartou, protože vůbec nefunguje. A Sony o tom moc dobře ví.

Většina má problém s připojením své karty na jejich Sony účet. A bez toho je karta bohužel k ničemu, protože nemůžou využívat její výhody. Sony Rewards Twitter je nyní bombardován otázkami, zda své body uživatelé někdy uvidí a jak si sakra mají tu kartu připojit.

Další problém nastává v samotné komunikaci. Sony Rewards říkají, že se na ně zákazníci můžou kdykoli obrátit. Jenže jak to vypadá, většina z nich stále svou odpověď nedostala. Když už se vám prý někdo ozve, stejně moc informací nedostanete a váš problém vlastně vůbec nevyřeší.

Nikdo zatím neví, jak dlouho tyto problémy budou přetrvávat. Můžou přestat zítra a můžou taky trvat další tří měsíce.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.