Riot Games chystá animovanou serii ze světa League of Legends

Estimated read time 2 min read

Animátoři Riot Games teď budou mít spoustu práce.

Riot Games prozradili, že pracují na animované serii ze světa League of Legends. Novinka Arcane byla oznámena na výročních oslavách League of Legends. Dočkat se jí máme někdy v roce 2020.

Riot Games během livestreamu odhalilo opravdu hodně novinek ve svém repertoáru. K žádné ale neprozradili zrovna moc informací.

O hlavní postavě seriálu toho bohužel moc nevíme a o hlavním záporákovi už vůbec ne. Nějaký tam musí být, no ne? Předpokládám ale, že se bude jednat o jednoho z už známých hrdinů. V traileru se objevují třeba Jinx, Ekko a Ezreal.

League of Legends má opravdu rozsáhlý vesmír a jeho příběh není na první pohled jednoduché pochopit. Animovaná serie by tak mohla nejen pomoct pochopit trochu více detailů, ale taky vytvořit úplně nové příběhy.

Každý hrdina je vždy představen v opravdu nádherných trailerech. A pokud by celá serie byla vedena v podobném stylu, bude mít určitě velký úspěch.

Já jsem k televizním adaptacím her vždycky docela skeptický. Téměř nikdy to nedopadne dobře. League of Legends má ale určitě šanci na úspěch. Riot Games má dobrý animační tým, který by z dobrého příběhu mohl vytvořit mistrovské dílo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.