Už vás nebaví Zaklínač od Netflixu? Andrzej Sapkowski píše novou knížku!

Estimated read time 2 min read

Dnes máme dobré zprávy pro každého, kdo už se na Zaklínače od Netflixu nedokáže dále dívat. Andrzej Sapkowski potvrdil, že pracuje na úplně nové knížce ze světa Zaklínače. Navíc by podle něj měla být brzy hotová.

Při rozhovoru pro kanál Fantastic Talks uvedl, že na nové knížce pracuje velmi usilovně a práce by měla zabrat nejdéle rok. Jako fanoušek této knižní série teď vůbec nevím, jak s touto informací naložit. Jsem ale rád, že se opět něco děje a není to jen další přeobsazení Geralta od Netflixu.

(zdroj: Netflix)

Od poslední knížky ze světa Zaklínače uběhlo již deset let. Bouřková sezóna sice nebyla součástí klasické dějové linky, ale i tak sklidila vcelku dobré ohlasy. Její překlad však trval docela dlouho. Zaklínač je nyní ale mnohem větší značkou a proto bych se nedivil, kdyby tentokrát překladatelé pracovali mnohem rychleji.

Sapkowski zatím vůbec neprozradil, o čem nová knížka bude. V roce 2018 však naznačil, že pokud někdy bude psát novou knížku, bude to buď prequel nebo boční příběh. Hlavní série je podle něj hotová a na Paní Jezera už navazovat nechce. Taky je dobré zmínit, že knížka určitě nebude mít nic společného s herní sérií, protože tu Sapkowski nepovažuje za canon.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.