Broforce si nyní můžete pořídit na Steamu se slevou 80%!

Estimated read time 2 min read

Minulý rok Devolver Digital oznámili, že se plánuje velký update do oblíbené hry Broforce. Pokud tento titul neznáte, určitě se na něj koukněte. Je to vlastně jedna velká parodie všech amerických akčních filmů a jejich hrdinů, kteří pro ránu skutečně nejdou daleko. Hru navíc můžete hrát samostatně nebo se přidat do party kamarádů.

Aktualizace Broforce Forever vyjde již 8. srpna a bude finální aktualizací této hry z roku 2015. Životní cyklus Broforce byl tak mnohem delší, než by se asi očekávalo. Nezapomínejme, že za ní stojí studio, které pracovalo také na hrách Terra Nil nebo Genital Jousting.

(zdroj: Devolver Digital)

Nejnovější trailer nám ukazuje, jaké nové postavy vy hře uvidíme. Představí se nám třeba Xebro Warrior Princess, Demolition Bro, Burt Brommer, Broffy the vampire slayer, Desperabro a Seth Brondle. Jestli vám to ještě nedošlo, i tohle všechno jsou samozřejmě postavy parodující opravdové filmové hrdiny.

Pokud vás hra zaujala, určitě se nezapomeňte podívat na Steam, kde si ji nyní můžete pořídit v opravdu pěkné slevě. Normálně stojí 14,79€, ale teď ji koupíte za 2,95€.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.