Další české vývojářské studio slaví obrovský úspěch!

Estimated read time 2 min read

České studio Geewa získalo skvělého strategického partnera!

Pokud máte rádi mobilní hry, určitě jste někdy narazili na české vývojářské studio Geewa. Firmu založil v roce 2005 Miloš Endrle, tvůrce hry Pool Live Tour. Od té doby se studio Geewa zaměřuje na vývoj a distibuci hlavně kompetetivních PvP her více hráčů. Jejich posledním hitem je třeba hra Smashing Four.

A právě toto studio teď slaví opravdu velký úspěch, protože uzavřeli dohodu s novým strategickým partnerem AppLovin, což jsou v oboru mobilních her naprostí specialisté. Jejich služby využívají ti největší světoví vývojáři.

Máme za sebou vůbec nejúspěšnější rok naší existence a načasování partnerství se společností AppLovin tedy nemohlo být lepší. Těšíme se na to, že díky odborným znalostem společnosti AppLovin budeme moci své hry optimalizovat tak, aby dále celosvětově rostl počet jejich uživatelů.

Společnost AppLovin si zakládá především na tom, že poskytuje stejné technologie všem vývojářům a tak celkově posouvá trh mobilních her na vyšší úroveň. Být součástí tohoto ekosystému je pro studio Geewa naprostá výhra.

Společnost AppLovin byla založena v roce 2012 a má pobočky po celém světě. Její sídlo najdeme v kalifornském Palo Alto. Generální ředitel společnosti si spolupráci s českým studiem nemůže vynachválit.

Náš tým si s týmem společnosti Geewa ihned porozuměl – jeho dobré vedení, herní hit Smahing Four a mimořádně talentovaní lidé v pražském sídle na nás zapůsobili. Věříme, že AppLovin umožní škálování produktů studia Geewa za jeho hranice, takže se dostanou k hráčům z celého světa.

Po odkoupení studia Beat Games Facebookem je tohle další velký český úspěch na poli herního průmyslu. Češi se ve světě her zkrátka neztratí.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.