Overwatch 2 brzy spustí první příběhové mise

Estimated read time 2 min read

Invazi odstartoval sám John Cena.

Overwatch 2 nezažilo zrovna dobrý start. Někteří se proto rádi vrátili spíše k Team Fortress 2. Pokud ale k těmto lidem nepatříte, možná jste si všimli, že Blizzard začal pomalu představovat tejemného hackera jménem Enigma. Ten se objevuje ve hrách i streamech a pomalu poukazuje na chystané příběhové mise. V nejnovějším traileru jej však Blizzard konečně odhalil a myslím, že jeho tvář všichni známe. Kdo to asi může být? No přece John Cena!

Příběhové mise se budou točit opět okolo Null Sectoru. Ten zaútočí na velká města jako Gothenburg, Toronto nebo Rio de Janeiro. Civilisté se dávají na útěk a na obranu přichází jednotka Overwatch.

K příběhovým misím se váže samozřejmě i Battle Pass, kde najdete přes 80 úrovní kosmetiky. K dispozici bude třeba legendární skin na Anu nebo legendární Null Sector skiny na Cassidyho a Kiriko. Blizzard také vydal další krátkou animaci, kde se představí Sojourn.

Invaze navíc začíná ve stejný den, jako se Ovetwatch 2 objeví i na Steamu. Následovat jej budou pak i další tituly od Blizzardu. Pomůže Steam zvednout počty hráčů nebo nastane jen další katastrofa?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.