Už jste viděli reklamu na pojištění ze světa Portalu?

Estimated read time 2 min read

Valve a Geico dali dohromady reklamu na pojištění.

Jsem si jistý, že Valve určitě nikomu představovat nemusím. Možná však neznáte americkou společnost Geico, která se zabývá především pojištěním a je známá svým vtipným maskotem gekona. Co má ale společného s Valve? No až do nedávna vlastně nic.

To se však změnilo, když Geico vydalo svou novou reklamu, kde jejich maskot navštěvuje Portal. Nějakým záhadným způsobem se ocitne v Aperture Science laboratořích a snaží se dostat pryč. Na pomoc mu samozřejmě přispěchá GlaDOS. Ta však nemá v úmyslu ho pustit ven. Všichni, kdo si někdy zahráli Portal, určitě ví, že tohle nemůže skončit dobře. Ale to nevadí, vždyť máme pojištění!

Jde o velmi bizární a hlavně totálně nečekaný crossover. Geico jednoho dne kontaktovalo Valve a ti s reklamou souhlasili. Jsem si jistý, že jestli někdo o Geico uvažoval, teď určitě všechny pochybnosti ztratil.

Navíc to není poprvé, co Geico spolupracuje s herní společností. Již dříve na televizních obrazovkách běžel crossover s Angry Birds. Jelikož jsou tyto reklamy spojené s již docela starými tituly, je možné vidět, jaká je cílová skupina. Geico zde rozhodně sází na nostalgii.

A ptáte se, kdo dabuje GlaDOS? No to je přece jasné, je to její originální dabérka Ellen McLain!

https://www.youtube.com/watch?v=YGa89tAWVHs

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.