Alan Wake 2 konečně potvrzen!

Estimated read time 2 min read

Konečně se můžeme začít těšit!

Dříve tento rok se začaly vynořovat spekulace, že Alan Wake 2 přešel do plného vývoje. Včera na Game Awards pak byly tyto spekulace konečně potvrzeny. Ke hře vyšel rovnou i trailer, ze kterého jde vidět, že příběh bude dost děsivý.

Vývojáři pak řekli, že se Alan Wake 2 bude od prvního dílu dost lišit. První Alan Wake je totiž spíše akční hrou. Tento element chce Remedy nahradit pořádnou porcí strachu. Sami vývojáři jsou nadšení z toho, že mohou prozkoumat úplně nové území, se kterým se zatím nesetkali.

Alan Wake 2 bude při vydání k dispozici pouze na Epic Games Store, kde si jej již teď můžete přidat do seznamu přání. Na stránce obchodu však mnoho dalších informací není. Popis pouze říká, že se jedná o nadupanou survival horror hru.

Moc toho teda zatím nevíme, ale myslím, že fanoušci mohou být spokojení. Hra je nyní oficiálně oznámena a konečně se tak můžou začít těšit. Remedy toho však nějakou dobu víc neprozradí. Hra je pořád ve vývoji a něco víc se prý dozvíme až v létě 2022. Očekávané datum vydání je tak zatím rok 2023.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.