Uniklé video ukazuje Battlefield 5 Firestorm jako válečné Battle Royale

Estimated read time 2 min read

Získá si Battlefield své místo i na Battle Royale scéně?

Už nějakou dobu dostáváme malé (možná nechtěné) nápovědy, že Battlefield 5 Firestorm bude dalším přírůstkem na hromádku battle royale. Nyní se na internetu objevilo video, které tuto teorii velice posílilo. Jde vlastně o jakýsi tutorial na mod samotný. Taky nám dává docela dobrý pohled na to, jak by battle roayle z válečného prostředí mohl vypadat. A řeknu vám, ve 20. století to vůbec neměli lehké.

Firestorm bude možné hrát solo, duo nebo ve squadu. Jakmile hráči spadnou na bojiště, budou moci otevírat sejfy a plnit úkoly, které je odmění lepším vybavením. Ve hře budou také všemožná vozidla. Zbraně budou rozděleny na 3 kategorie – common, rare a epic. Vzácnost pak ještě zvyšují zaměřovače, větší zásobníky a zmenšený recoil.

Každý typ zbraně bude mít vlastní náboje. Váš batoh je však velmi omezen a tak si musíte rozmyslet, co vlastně s sebou potáhnete. Ideální bude rozdělit se o loot se svým týmem.

Když budete zasaženi a spadnete na zem, není ještě všem dnům konec. Dokud jste naživu, váš tým vám může kdykoli podat pomocnou ruku a opět vás přívést na bojiště. Jak ale jednou umřete, jste nadobro ze hry. Žádný respawn systém se tedy nekoná. Dobrou novinkou je to, že když jste zraněni, stále se můžete bránit svou sekundární zbraní.

Celý tento mod zní docela diskutabilně. Přináší sice nějaké novinky, bude to ale na už tak přeplněný battle royale market stačit? Musím vás však upozornit, že nic ještě není oficiální. Žádné datum, žádné oznámení, prostě nic.

Celá tato úvaha je založená na videu, které můžete zhlédnout níže. Vypadá to docela přesvědčivě, nemyslíte?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.