Na Steamu straší! Obchod samovolně přehrává strašidelné zvuky z Amnesie

Estimated read time 2 min read

Hráči si stěžují, že hudební přehrávač náhodně přehrává strašidelné zvuky. Je snad Steam prokletý?

Jen tak brouzdáte po internetu, když najednou uslyšíte z vašich sluchátek vycházet podivné zvuky. Mezi nimi třeba šílený ženský smích či pláč, atmosférickou ozvěnu velmi hluboké jámy nebo jen občasné kapání vody. Tyto zvuky se pořád opakují dokud konečně nenajdete jejich původ – hudební Steam přehrávač. Ta malá potvůrka si prostě samovolně začne přehrávat strašidelné zvuky bez povolení. Všechny navíc pocházejí ze hry Amnesia: The Dark Descent. Zní to jako začátek nějaké divné internetové povídačky. Přesně to se ale děje velkému množství hráčů.

Minulý týden uživatel Redditu YouNiqueUser poprosil ostatní uživatele o pomoc, když několikrát po sobě jeho počítač pouštěl efekty z Amensie. „Neví někdo co jsou zač a jak je smazat?“ Pokud se tedy někomu stalo něco podobného, věřte, že v tom nejste sami a nezbláznili jste se.

„Jednou jsem se vrátil domů z práce a počítač mě přivítal strašidelnými zvuky. Podruhé to bylo, když jsem se vrátil od večeře. Monitor byl uspaný a zvuky přitom hrály,“ říká YouNiqueUser. Nejdříve byl prý velmi zmatený a myslel si, že se někdo dostal do jeho počítače a nasadil mu velmi zvláštní virus. Kompletní scan však nenašel vůbec nic. U jeho Reddit příspěvku se začaly rychle množit reakce lidí, kteří zažívají úplně to samé. Nejde tedy o ojedinělý případ. Někteří dokonce Amnesii nevlastní a zvuky pořád slyší. Jiní zase říkají, že počítač přehrává hudbu z Cities: Skylines, Dota 2 a dalších her.

Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.