Odhalil hráč Falloutu 76 skrytý konec?

Estimated read time 2 min read

Skrývá Fallout 76 ještě nějaká tajemství?

Hráč Falloutu 76 věří, že se mu povedlo najít skrytý konec. Právě se snaží najít dobrovolníky, aby odpálili dopředu vypočítaný útok na virtuální Virginii.

„Už dlouho sleduji stopu k velkému tajemství, které leží přímo před námi,“ píše na Redditu. Myslí si, že narazil na skrytý finální úkol. Zabití Královny prý není opravdový konec.

Celý jeho příběh je dost detailní a dává celkem smysl. Všechno to tak nějak zapadá. Víte, konec Falloutu 76 je tak nějak…nezajímavý… Odpálíte pár bomb, dozvíte se o nebezpečných příšerách, zabijete Královnu a je to. Co ale když zabít ji není ještě konec?

Velitelka Bratrstva, Paladin Taggerdy s scorchbeasty bojovala. Po té však na chvíli zmizela. Již zmíněný hráč říká, že velitelka ve skutečnosti porazila jednu z „matek.“ To ale nestačilo, protože se objevila další a tak se tyto příšery rozšířily. Řešením je podle něj odpálit bombu na všechny praskliny a zničit tak hnízda. Tuto metodu doporučila i samotná velitelka, Bratrstvo ji ale zamítlo.

Praskliny skutečně zničit jdou, alespoň na chvíli. 2 z nich už vyzkoušel, ale potřebuje pomoct s ostaními. Plán je takový, že se dobrovolníci rozdělí na 3 týmy, hodí bombu na všechna hnízda a poté začnou finální souboj. Pak už si jen budou držet palce, aby se stalo něco zvláštního.

Přesně o tom měl Fallout 76 být. Hráči se spojí dohromady a společně odhalují tajemství hry. Rád bych věřil, že ve hře je něco jako skrytý konec. Zdá se mi to ale nepravděpodobné. Nějaká forma easter eggu by se ale stále skrývat mohla.

UPDATE: Zdá se, že nakonec jde opravdu jen o teorii. Hráči se pokusili tento skrytý konec aktivovat, ale bohužel se jim to nepovedlo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.