Ubisoft pracuje hned na několika nových Far Cry

Estimated read time 2 min read

Ubisoft chystá pokračování Far Cry.

Podle dostupných informací serveru Insider Gaming pracuje Ubisoft na nejméně dvou Far Cry hrách. Jedna by měla být klasické pokračování pro jednoho hráče a druhá multiplayerový spin-off.

O hlavním pokračování toho moc nevíme, ale jistě se opět dočkáme toho, co jsme tu již zažili. Od povedeného Far Cry 3 se tyto hry drží vždy stejné formule. Ubisoft si vybere náhodně místo na mapě, vloží do něj charismatického záporáka, trochu divoké přírody a nové Far Cry je na světě. V DLC se mohou dít trochu bizárnější věci, ale i ty se drží relativně stejného stylu.

(zdroj: Ubisoft)

Plně multiplayerové Far Cry by mohlo věci trochu oživit. Podle Insider Gaming se má tentokrát jednat o extraction-based střílečku s klasickým systémem inventáře, misí a samozřejmě trvalé smrti. Hry jako Escape From Tarkov nebo Hunt: Showdown jsou dnes velmi oblíbené a proto se není čemu divit, že i Ubisoft zkouší tuto cestu.

Nové Far Cry by mělo běžet na enginu Snowdrop a přidá se tak ke hrám jako The Settlers: New Allies nebo Avatar: Frontiers of Pandora. Také se říká, že multiplayerové Far Cry vezme hráče na Aljašku, ale oficiálně zatím nic potvrzeno nebylo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.