Další Uncharted už nebude a o The Last of Us se zatím nerozhodlo

Estimated read time 2 min read

The Last of Us už možná taky pokračovat nebude.

O Uncharted jsme vám tady nepsali již dlouho a je docela možné, že tohle bude úplně napolsed. Neil Druckmann z Naughty Dog prozradil v rozhovoru pro Buzzfeed, že studio již nemá v plánu dělat další Uncharted. Rozhodli se tak hlavně kvůli toho, že jim Sony dalo volnou ruku ve výběru dalších projektů a oni již mají mocit, že Uncharted je na konci své cesty.

Uncharted je sice jednou z nejúspěšnějších her od Sony, ale Naughty Dog už prý příběh považuje za uzavřený. Druckmann mluvil také o pokračování The Last of Us, o kterém se zatím nerozhodlo. Pracovat na něm budou pouze tehdy, pokud se jim povede sestavit dobrý a skutečně strhující příběh s jasným poselstvím. Pokud ne, budou považovat za konec serie The Last of Us Part 2 a jeho už tak velmi silné příběhové zakončení.

(zdroj: Sony)

Myslím, že rozloučení s Uncharted nebude pro mnoho hráčů těžké. Hry jsou to skutečně skvělé, ale po všem tom, co jsme s Drakem zažili, se zdá, že už by skutečně více být nemělo.

A co se týče The Last of Us, tady je to složitější. V březnu si budeme moci zahrát remake prvního dílu a vůbec bych se nedivil, kdyby druhý následoval hned za ním. The Last of Us se navíc začalo dařit i na HBO a proto je docela možné, že Naughty Dog přijde s něčím, co by další díl uvedlo do pohybu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.