Ubisoft odkládá Avatar: Frontiers of Pandora

Estimated read time 2 min read

Hra tak nevyjde zároveň s novým filmem.

Herní svět je dnes opravdu zmateným místem. Ubisoft minulý rok oznámil, že se můžeme těšit na jejich novou hru Avatar: Frontiers of Pandora. Fanoušci tohoto skvělého filmu začali jásat. Jenže hru má na starost Ubisoft. Jak to tedy vlastně dopadne si nikdo netroufá odhadnout.

A aby toho nebylo málo, na konečný výsledek si budeme muset ještě chvíli počkat. Ubisoft oznámil, že hru odkládají někdy na roky 2023-2024. Odložení odůvodňuje hlavně tím, že chtějí využít plný potenciál hardwaru nové generace a dát tak hráčům co nejlepší zážitek na dlouhé hodiny hraní. Zároveň ale prý chtějí poskytnout zaměstnancům kvalitní pracovní podmínky.

(zdroj: Ubisoft)

CEO Ubisoftu Yves Guilemot očekává, že Avatar bude hrát do budoucna pro Ubisoft velkou roli a proto na hru nechtějí spěchat. Podle něj se z Avatara může stát nejen úspěšný film, ale taky ještě úspěšnější herní značka. Při správném načasování s plánovanými filmy by se Ubisoftu opravdu mohlo podařit vykouzlit něco zajímavého.

Ubisoft titul odhalil v roce 2021, ale práce na něm začala už v roce 2017, což znamená, že hra ušla slušný kus cesty. Posunutí data vydání však pro Ubisoft znamená, že zmeškají příchod nového filmu do kin.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.