Tyto Razer brýle potřebuju a ani nevím proč!

Elektro

Bohužel tentokrát bez RGB.

Razer bere své nové “lifestyle” produkty opravdu vážně. Hned po vydání Project Hazel masek se vydali směrem k Razer Anzu brýlím.

Brýle jsou dostupné ve dvou variantách a poskytují ochranu proti modrému záření uvnitř nebo UVA/UVB ochranu venku. Podivné však je, že na firmu, která dokáže dát RGB všude, jsou brýle překvapivě obyčejné. Ale počkat! Místo RGB na nich najdete třeba reproduktory.

Open-ear audio systém obsahuje i mikrofon, který je zabudován přímo do brýlí. Přitom skoro nepoznáte, že něco takového vůbec v obroučkách máte. Audio je možné ovládat dotykovým ovládáním na vnější straně rámu. Vše je přitom připojeno pomocí Bluetooth.

BANNER_WEB2.jpg

Dále brýle nabízejí “Active gaming mode,” o kterém se zatím moc neví. Pokud chcete všechny tyto vymoženosti využívat, slibuje razer výdrž baterie až 5 hodin. Rozhodně to teda není na celodenní používání. Brýle je pak možno nabít pomocí přibaleného USB kabelu.

A kolik si za něco takového zaplatíte? Cenově tyto brýle vyjdou asi na 200 dolarů. No co, sluneční brýle nejsou vždy zrovna levné…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *