Twitch odstranil PogChamp emote

Estimated read time 2 min read

Jeden z nejpopulárnějších emotů je pryč.

Do Kapitolu Spojených států amerických před pár hodinami vtrhli příznivci Trumpa s tím, že už toho mají dost. Tento konflikt se však dotknul i Twitch komunity. Twitch totiž musel reagovat na jeden z Tweetů, který napsal Ryan „Gootecks“ Gutierrez, tvář emotu PogChamp. Tedy spíše bývalého emotu PogChamp, protože momentálně už ho na Twitchi nenajdete.

Ve svém Tweetu Gutierrez volal po dalších nepokojích, protože podle něj zastřelená žena v Kapitolu byla bezpečnostními složkami popravena. To lidi z Twitche pobouřilo a označili jej za dalšího násilného následníka Donalda Trumpa.

Rozhodli jsme se odstranit PogChamp emote na základě komentářů jeho představitele, protože pobuřuje lidi k dalšímu násilí i po tom, co se dnes stalo v Kapitolu. Známe ale význam slova Pog a chceme, aby nebylo zapomenuto. S komunitou nyní budeme pracovat na novém emotu, který by mohl být i nadále použit v těch nejlepších momentech.

PogChamp emote byl jedním z nejpopulárnějších emotů na Twitchi. Už dříve byl však v ohrožení kvůli toho, že Gutierrez zveřejňoval konspirační teorie ohledně COVID-19. Twitch je však poslední dobou v řešení těchto záležitostí mnohem aktivnější.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.