Dr Disrespect dostal zřejmě permanentní ban!

Estimated read time 2 min read

Dr Disrespect se možná na Twitch už nevrátí.

Velký streamer Dr Disrespect (Guy Beahm) si možná na Twitchi už nezastreamuje. O smazání jeho kanálu prvně informoval Twitter StreamerBans. Zatím není přesně jasné, proč Dr Disrespect vlastně ban dostal. Několik zdrojů však uvádí, že se na Twitch jen tak nevrátí.

Twitch bohužel zatím odmítá podat jakékoli vysvětlení.

Naším pravidlem je, že když streamer poruší pravidla komunity, jsme nuceni učinit patřiční kroky. Všichni streameři jsou v tomho ohledu rovnocenní.

Toto není poprvé, co nějaký Twitch kanál prostě zmizel bez upozornění. Na nějakou dobu se takto odmlčel streamer Lirik, jehož kanál byl pak naštěstí vrácen zpět.

Možná si vzpomínáte, že Dr Disrespect už jeden ban nedávno dostal za streamování na toaletách E3. Tehdy si vysloužil ban na 2 týdny.

Začínají se ozývat lidé, kteří si myslí, že ban je dokonce permanentní. Třeba streamer ShannonZKiller tvrdí, že podle jeho zdroje jde o velmi závažnou věc a Dr Disrespect se už na Twitch nevrátí. Něco podobného tvrdí i velký a důvěryhodný server Kotaku.

Důvod banu zatím nikdo nezná a Twitch mlčí. Předpokládám, že ke kauze se vyjádří i streamer samotný. Prozatím ale více informací neznáme.

 

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.