CS:GO odstraňuje boty z kompetitivních zápasů!

Estimated read time 2 min read

RIP Bot Albert.

Do CS:GO včera vyšel nový update a s ním i dost obsáhlé patch notes. Stačí si však přečíst prvních pár řádků a zjistíte, že tento update je vlastně docela zásadní.

I tentokrát jsme se samozřejmě dočkali opravy bugů a malých změn map. Některé boost spoty byly opraveny a SWAT modelům byly zmenšeny rukávy. Tou největší změnou však je, že se Valve rozhodlo odstranit boty z kompetitivních a nenáročných zápasů. Pokud jste z nějakého důvodu dříve ztratili hráče, byl nahrazen botem. Jakmile jste vy nebo váš spoluhráč umřeli, bota bylo možné ovládat. Pokud však bota zrovna nikdo neovládal, měl většinou svoji vlastní hlavu a ta nedělal zrovna vždy ta správná rozhodnutí. Hráči tak v přítomnosti bota často zvolili agresivní styl hry, aby se jej rychle mohli zmocnit.

To už teď možné nebude. Pokud se nějaký hráč z vašeho týmu odpojí, budete prostě hrát v menším počtu. Pokud se odpojí celý tým, objeví se na spawnu bot, který nebude dělat vůbec nic.

Tento update má své pozitivní i negativní stránky. Zatím není přesně jasné, proč Valve k tomuto rozhodnutí přistoupilo. Jako nejpravděpodobnější důvod se jeví to, že hráči často vyhodili ze hry toho nejhoršího spoluhráče, aby si místo něj mohli vzít bota. Ať je to jak chce, je čas se s boty rozloučit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.