Top 10 herních záporáků

Estimated read time 2 min read

Každá kladná postava potřebuje svého záporáka. S hlavní postavou trávíme opravdu hodně času, ale je to právě pořádný padouch, který dokáže rozhoupat to správné napětí a atmosféru. Bez záporáků by to prostě nebylo ono. Já osobně vždycky fandil těm záporným postavám. Bohužel ale skoro nikdy nevyhraju. Pojďme se podívat na TOP 10 herních záporáků!

10. Dr. Neo Cortex – Crash Bandicoot

Dr. Neo Cortex zažil všemožnou šikanu již ve velmi mladém věku. Jeho plánem je však velké pomsta a stvoření armády všemožných příšer. S pomocí svého vynálezu dokázal přeměnit běžné zvířata na velice inteligentní bytosti. To však bylo taky jeho zkázou, protože tento záporák také vytvořil Crashe s jeho přítelkyní, který se pak stal jeho nepřítelem. Docela smůla.

9. Mecha Hitler – Wolfenstain 3D

Jak často jste při hraní válečných her nedočkaví, jestli si vystřelíte i na samotného nacistického vůdce? Věšina her má Hitlera jako jakousi záhadnou a velmi mocnou postavu spíše na pozadí. Wolfenstain však postavil Hitlera do obrovského brnění a vybavil několika kulomety. Později se jej také pokusíte zabít v jeho klasické unifrormě. Nepřítel je to docela těžký, ale nakonec se stejně rozsype do jedné velké hromady kostí a krve.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.