The Walking Dead se vrací na Steam!

Estimated read time 2 min read

Skybound potvrdili návrat The Walking Dead na Steam.

The Walking Dead hry byly staženy ze Steamu v roce 2018 z důvodu kolapsu Telltale Games. Práva pak převzala společnost Skybound a přivedla hry zpátky na Epic Games Store. Na Steamu tedy zůstaly pouze pro ty, kteří si hry už dříve zakoupili. Steam stránky těchto her sice nezmizely, ale už se neobjevují ve vyhledávání a samozřejmě je ani nejde zakoupit.

To se teď ale mění! Skybound oznámili, že The Walking Dead Season 1, Season 2, A New Frontier a The Final Season budou už velmi brzy na Steamu. Pokud jste hry ještě nikdy nehráli, můžete si stáhnout demo The Final Season.

Steam vydání ale bude něco za něco. Pokud chcete všechny serie za co nejmenší cenu, pořád se vyplatí raději šáhnout na Epic Games Store. Skyboud ale uznává, že někteří hráči prostě chtějí své hry držet na jedné platformě. Jestli patříte mezi ně, musíte se bohužel smířit s trochu větší cenou. O GOG zatím Skybound neříká nic.

Tím ale dobrodružství serie The Walking Dead nekončí! Jestli chcete vědět víc, určitě si nezapomeňte do svého seznamu připsat novou VR hru od Skybound – Saints and Sinners. Hra podporuje Oculus Rift, HTC Vive i Valve Index.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.