Dočkáme se dalšího Sonica?

Estimated read time 2 min read

Ačkoliv náš milovaný ježek Sonic není obdivován jako údržbář Mario, stále sklidí každý článek ohlas. Sega slibuje v tomto roce spoustu novinek, bude mezi nimi i další díl Sonica?

Většinou to bývá tak, že populární hra získá i filmové zpracování. Sega by na to chtěla jít z té druhé strany a je stále oddaná nostalgickým hrám. Jenže co je na tom pravdy? Sega oznámila svou neprůbojnou iniciativu k Sonic 2020, možná také snad kvůli filmovému zpracování, které by mělo již brzy zaplavit plátna všech kin.

V tiskové zprávě zveřejněné na japonském webu slíbila, že budou informace ohledně nového Sonica odhalovat každý 20. den v měsíci. Je dost možné, že informace budou prozatím zveřejněny pouze pro Japonsko, pokud se ale bude jednat o klíčová oznámení je více než pravděpodobné, že se dostanou i k nám.

Pokud kliknete na výše uvedený odkaz (japonský web) získáte tak přístup k tapetám a fantasy ikonám na Sonic Twitteru, které můžete používat k debatám této problematiky jako smajlíky. K dispozici jsou i klíčové Arty.

Zdroj: pcgamer.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.