Hitman 2 byl cracknut již 2 dny před vydáním!

Estimated read time 2 min read

Chránit hry před pirátstvím je v dnešní době pořád více a více probírané téma. Nejnovější konzole od Microsoftu nebo Sony vypadají relativně zabezpečeny, to samé se však nedá řict o PC.

Díky toho, že PC hry jsou nahrávány na platformu, na kterou mají hackeři téměř neomezený přístup, se stává ochrana her někdy až nemožným úkolem. Téměř každá dnešní hra se dříve či později dostane na internet ke stažení.

Jednou z největších společností na tomto trhu je Denuvo. Jejich technologie je značně složitá na prolomení a díky toho si velmi často najde cestu do nových herních titulů. To ale přináší i svá úskalí. Společnost totiž stále čelí velkému množství útoků.

O víkendu Denuvo utrpělo další porážku. Dlouho očekávaný herní titul Hitman 2, který měl být chráněn nejnovější variantou Denuvo (v5.3) unikl na internet. A to se stalo asi 2 dny před samotným vydáním hry!

Vypadá to, že obranu prolomila poměrně nová skupina FCKDRM. Získali přístup k verzi hry, která byla určená pro předplatitele. Skupina tedy potřebovala pouhý jeden den na to, aby Denuvo obranu prolomili! Tu a tam se vyskytují příspěvky, že crack na některých počítačích nefunguje, jsou to však jen ojedinělé případy.

Pokračování na další stránce

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.