The Division 2 nejvyde na Steam ale na Epic Store

Estimated read time 2 min read

Epic Games získalo další skvělou dohodu.

Epic Games tento týden zaznamenali jedno malé vítězství. Oznámili, že uzavřeli dohodu s Ubisoftem a ta jim zaručuje, že některé budoucí PC hry vyjdou pouze na jejich obchodě místo Steamu. Na serveru Polygon jsme se dozvěděli, že tato dohoda o „exkluzivitách“ začne platit v březnu zároveň s vydáním The Division 2. Pokud jste si tedy chtěli zahrát The Division 2 na starém dobrém Steamu, máte asi smůlu.

„Zatím vůbec neplánujeme vydat Tom Clancy’s The Division 2 na Steam,“ říká Ubisoft. Ubisoft a Epic dále postupně během roku oznámí další hry, které budou vydány na Epic Store.

„Věříme, že Epic zajistí skvělý zážitek pro naše fanoušky, od předobjednání a hraní Beta testu až do samotného vydání The Division 15. března,“ vysvětluje toto rozhodnutí viceprezident společnosti Ubisoft. „Epic neustále přináší nová pozitiva do často zkaženého herního světa. Jejich rozhraní je skvělý nový model a něco, co by Ubisoft rozhodně rád podpořil.“

The Division 2 se už dlouho objevovalo na Steamu, teď však pomalu mizí. Pořád jej můžete vidět v databázi, stránka produktu však byla odstraněna. Nebude tedy možné jej na Steamu zakoupit. Hru si nyní můžete pořídit přímo přes Ubisoft.

Začíná se nám tady vytvářet velmi zajímavá situace. Epic získává stále zajímavější partnery a jejich hry. Jaká je budoucnost Epic Storu? A hlavně, co tento obchod znamená pro Steam? Možná se konečně našla nová konkurence. To by nám hráčům mohlo přinést velmi zajímavé změny.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.