The Delicious Last Course DLC je opět odloženo

Estimated read time 2 min read

Tak snad 2021…

The Delicious Last Course DLC do hry Cuphead má za sebou dost pestrou minulost. Poprvé bylo oznámeno už v červnu 2018 s tím, že datum vydání můžeme očekávat někdy v roce 2019. Později však bylo přesunuto na 2020. Vývojáři tehdy řekli, že chtějí, aby DLC přesně zapadlo do světa Cupheadu a hráči se ani na chvíli nenudili.

Rok 2020 je však skoro u konce a Delicious Last Course bylo opět odloženo, tentokrát kvůli pandemii COVID-19.

Za celé MDHR chceme, aby tato finální kapitola byla naší nejlepší prací. V průběhu vývoje hry Cuphead jsme získali spoustu zkušeností, které se nyní snažíme zůročit při vývoji Delicious Last Course. Dosáhnout těchto cílů pro nás bylo v době pandemie velmi obtížné. Místo toho, abychom udělali ve hře kompromisy, jsme se rozhodli, že datum vydání posuneme do té doby, než budeme se hrou naprosto spokojeni.

Není to však poprvé, co MDHR v případě Cupheadu odkládají datum vydání. Původní hra byla plánovaná na 2016, ale nakonec vyšla až v září 2017. Jak se naštěsté ukázalo, čekání se určitě vyplatilo.

Nové datum vydání zatím nebylo potvrzeno a vzhledem k tomu, že ani na rok 2020 nebylo stanoven přesnější termín, můžeme se zatím těšit jen na „někdy v roce 2021.“

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.