The Delicious Last Course DLC je opět odloženo

Hry

Tak snad 2021…

The Delicious Last Course DLC do hry Cuphead má za sebou dost pestrou minulost. Poprvé bylo oznámeno už v červnu 2018 s tím, že datum vydání můžeme očekávat někdy v roce 2019. Později však bylo přesunuto na 2020. Vývojáři tehdy řekli, že chtějí, aby DLC přesně zapadlo do světa Cupheadu a hráči se ani na chvíli nenudili.

Rok 2020 je však skoro u konce a Delicious Last Course bylo opět odloženo, tentokrát kvůli pandemii COVID-19.

Za celé MDHR chceme, aby tato finální kapitola byla naší nejlepší prací. V průběhu vývoje hry Cuphead jsme získali spoustu zkušeností, které se nyní snažíme zůročit při vývoji Delicious Last Course. Dosáhnout těchto cílů pro nás bylo v době pandemie velmi obtížné. Místo toho, abychom udělali ve hře kompromisy, jsme se rozhodli, že datum vydání posuneme do té doby, než budeme se hrou naprosto spokojeni.

BANNER_WEB2.jpg

Není to však poprvé, co MDHR v případě Cupheadu odkládají datum vydání. Původní hra byla plánovaná na 2016, ale nakonec vyšla až v září 2017. Jak se naštěsté ukázalo, čekání se určitě vyplatilo.

Nové datum vydání zatím nebylo potvrzeno a vzhledem k tomu, že ani na rok 2020 nebylo stanoven přesnější termín, můžeme se zatím těšit jen na “někdy v roce 2021.”

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *