KRIMZ z Fnatic dostal VAC Ban

Estimated read time 2 min read

Další hráč z Fnatic v problémech!

Pokud byste hledali legendární hráče týmu Fnatic, určitě mezi ně bude patřit i Freddy ‚KRIMZ‘ Johansson. Tohoto hráče však včera zasáhla nemilá zpráva – na jeho Steam účtu se objevil VAC ban.

Hráč velmi rychle přiznal, že se jedná o CS:GO ban a na Twitteru se obrátil na samotné Valve, aby mu situaci pomohli vyřešit. Další vyjádření už bohužel z jeho strany ani od Valve neproběhlo. A k incidentu zatím neřekli nic ani Fnatic.

Můžeme tedy jen spekulovat, jestli se jedná o oprávněný ban nebo Valve Anti Cheat opět udělal chybu. Valve si prý sice zakládá na tom, že pokud někdo dostane ban, je na 100% oprávněný, ale jak se ukázalo, to není vždy pravda. Nedávno se do stejné situace dostala řada hráčů z Asie a mezi nimi i profesionální hráči. Po chvilce bádání se ukázalo, že se jedná pouze o chybu turnajového klienta, který byl Anti Cheatem špatně vyhodnocen.

Kvůli nedostatku informací zatím nevíme, jestli byl ban zasloužený a jak to teď vlastně celé bude. Fnatic to v poslední době nemá lehké, protože právě před týdnem si pěkně zavařil i flusha. Ten dostal 120 hodin veřejně prospěšných prací a podmínku za krácení daní.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.