Tetris Battle Royale

Estimated read time 2 min read

Docela nevšední pojetí klasické hry Tetris.

Na chvilku zapomeňte na Apex Legends, Fortnite nebo PUBG. Objevila se nám tu nová battle royale hra! Už jste o ní slyšeli? Co se vám nyní chystám říci vás může trochu zaskočit, ale věřte mi, nezbláznil jsem se.

Mluvím o nové battle royale hře Tetris 99. Tento mistrovský kousek vyšel na Nintendo Switch a hned sklidil obrovský úspěch. Možná si říkáte, že ten battle royale už je opravdu všude. Ale v Tetrisu to překvapivě funguje!

Pravidla jsou vlastně docela jednoduchá. Pořád hrajete ten známý dobrý Tetris, jen je v tom malý háček. Hodně se podobá těm „versus“ verzím Tetrisu. Zaplňujete řady bloků, které následně mizí. Pokud jste dobří a povede se vám zaplnit více řad najednou, odešlete je na hrací pole svého soupeře. Čím víc řad, tím složitější to váš soupeř bude mít. Různá komba a odznaky taky ovlivňují počet odeslaných bloků.

Nic se však neděje náhodně. Svůj cíl si můžete strategicky vybrat. Celou dobu taky vidíte, na kterého soupeře míříte a naopak kdo míří na vás. Sledovat tak musíte nejen své pole, ale i spoustu ostatních hráčů.

Co si o tomho nápadu myslíte? Podle mě jde o dobré moderní pojetí klasické hry Tetris. Všichni vlastníci Nintendo Switch by jej rozhodně neměli minout!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.