Tento Resident Evil 3 Remake mod změní zombíky na dinosaury

Estimated read time 2 min read

Tak teď to Umbrella už skutečně přehání.

Když se teď Capcom soustředí na vydávání remaků Resident Evil, jejich další oblíbená hra pomalu upadá v zapomnění. Dino Crisis se nedočkalo žádné velké novinky od roku 2003. Modeři se tak rozhodli dát dinosaurům taky troch lásky.

Resident Evil 2 Remake Dino Crisis mod pack přidal do hry kostýmy a skiny inspirované serií Dino Crisis. Mod pro remake třetího dílu však posune laťku ještě trochu výš.

Raccoon City se změní k nepoznání. Dino Evil 3 změní všechny zombíky ve velmi naštvané dinosaury. To už Umbrella trochu přehnala. Zatím je ve hře pouze jeden typ dinosaura. Prostřílet se haldou miniaturních tyranosaurů je ale i tak zábava. Nemějte však strach, více druhů dinosaurů je na cestě! Mod je zatím ve terzi 0.1 tak se není čemu divit.

Nejde však jen o změnu kostýmu. Tito dinosauři mají vlastní animace. Výsledkem toho je, že se možná tu a tam někde zaseknou ve dveřích. Tito obrovští predátoři přece jen nežili v městském prostředí. Šikovný raptor by to ale možná mohl úplně v klidu zvládnout.

Jestli si tak chcete vyzkoušet trochu jiní Resident Evil, můžete si mod rovnou teď stáhnout.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.