PUBG Corp kompenzuje týmy za zrušené turnaje

Estimated read time 2 min read

Kvalifikované týmy dostanou až 20 000 dolarů!

PUBG Corp se rozhodli pozastavit a posunout PUBG turnaj v Berlíně. Důvod už určitě nemusím nikomu vysvětlovat. Je jasné, že momentální situace znemožňuje tyto live herní turnaje pořádat. Všechy tři PGS tak byly zrušeny. Kvalifikované týmy ale pořád dostanou alespoň nějakou odměnu.

Týmy, které se účastnily kampaně v roce 2020 si určitě pozornost zaslouží.

Na PGS Berlin se kvalifikovalo už 21 týmů. Každý z nich nyní obdrží kompenzaci v podobě 20 000 dolarů. Americké kvalifikace byly také pozastaveny a mezi top 6 týmů se tak rozdělí celkem 120 tisíc dolarů.

Pokud jste se však těšili na letní PUBG turnaje, nemusíte mít strach. Zrušené eventy nahradí online turnaj PUBG Continental. Začíná se už v září a jede se do konce srpna. Turnaje budou rozděleny na regiony – Asie, Evropa a Amerika. Prize pool přesahuje 2 miliony dolarů!

První z turnajů bude charitativní PCS Charity Showdown uskutečněný v květnu. Pozvaní hráči se utkají o 100 000 dolarů. Stejná suma pak bude věnována na charitu.

I přes velkou konkurenci PUBG scéna stále roste. Více detailů o letošních turnajích se snad dozvíme co nejdříve. Je ale dobré vědět, že i přes velké překážky si PUBG stále našlo cestu, jak všechny své fanoušky potěšit. PUBG léto je tak zachráněno!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.