Razer teď vyrábí i sluneční brýle. Bohužel ale bez RGB

Razer brýle ukázka

Sluneční brýle od Razeru budou bohužel bez RGB.

Značka Razer je velmi dobře známá tím, že do svých produktů přidává velmi pěkné RGB podsvícení. Díky tomu v žebříčcích oblíbenosti vždy končí na vrcholných pozicích. Razer se ale také pyšní tím, že na trh představili třeba RGB podsvícenou masku v době Covidu.

Do bizární kolekce produktů nyní přidávají i sluneční brýle. Ty vznikly jako kolaborace s italským výrobcem Retrosuperfuture, který se specializuje na výrobu unikátních brýlí. Inventář této značky obsahuje spoustu zajímavých kousků, které by se hned daly použít v nejednom sci-fi filmu. Kolaborace proto nese výstižný název Razersuperfuture. Unikátní brýle budou k sehnání na oficiálních obchodech obou výrobců.

Razer brýle na bílém pozadí
(zdroj: Razer / Retrosuperfuture)

Vzhled těchto brýlí samozřejmě není pro každého. Jsou dost velké a mají dost tlusté rámečky. Spodní část navíc vypadá trochu jako lyžařské brýle. Tím největším zklamáním je ale to, že nemají žádné RGB podsvícení. Je tohle tedy vůbec Razer?

Nenajdete v nich ani žádnou velkou techniku. Zajímavý je možná přidaný filtr modrého světla a to by mohli hráči využít. Cenovka je asi 5,5 tisíc Kč, což je na brýle teda pořádné číslo. Když ještě přihlédneme k tomu, že brýle toho moc nenabízejí a vzhled je dost nevýrazný, možná ani nevadí, že jejich prodej bude určitě dost limitovaný. Pokud vás ale zaujaly, rychle se nachystejte, protože prodej začíná už 5. května.