Razer teď vyrábí i sluneční brýle. Bohužel ale bez RGB

Estimated read time 2 min read

Sluneční brýle od Razeru budou bohužel bez RGB.

Značka Razer je velmi dobře známá tím, že do svých produktů přidává velmi pěkné RGB podsvícení. Díky tomu v žebříčcích oblíbenosti vždy končí na vrcholných pozicích. Razer se ale také pyšní tím, že na trh představili třeba RGB podsvícenou masku v době Covidu.

Do bizární kolekce produktů nyní přidávají i sluneční brýle. Ty vznikly jako kolaborace s italským výrobcem Retrosuperfuture, který se specializuje na výrobu unikátních brýlí. Inventář této značky obsahuje spoustu zajímavých kousků, které by se hned daly použít v nejednom sci-fi filmu. Kolaborace proto nese výstižný název Razersuperfuture. Unikátní brýle budou k sehnání na oficiálních obchodech obou výrobců.

Razer brýle na bílém pozadí
(zdroj: Razer / Retrosuperfuture)

Vzhled těchto brýlí samozřejmě není pro každého. Jsou dost velké a mají dost tlusté rámečky. Spodní část navíc vypadá trochu jako lyžařské brýle. Tím největším zklamáním je ale to, že nemají žádné RGB podsvícení. Je tohle tedy vůbec Razer?

Nenajdete v nich ani žádnou velkou techniku. Zajímavý je možná přidaný filtr modrého světla a to by mohli hráči využít. Cenovka je asi 5,5 tisíc Kč, což je na brýle teda pořádné číslo. Když ještě přihlédneme k tomu, že brýle toho moc nenabízejí a vzhled je dost nevýrazný, možná ani nevadí, že jejich prodej bude určitě dost limitovaný. Pokud vás ale zaujaly, rychle se nachystejte, protože prodej začíná už 5. května.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours