Tahle hra vypadá jako Subnautica na Marsu!

Estimated read time 2 min read

Teraformujte planetu!

Subnautica je jednou z mých nejoblíbenějších survival her. Není proto divu, že hra The Planet Crafter zachytila moji pozornost. Survival hry nás často házejí do nepříznivých podmínek, abychom se s nimi vypořádali a dokázali přežít. Co když ale toto prostředí budete moci změnit na krásný zelený ráj plný listů a vody? Na to nám přesně tato hra odpoví!

Hra The Planet Crafter je momentálně dostupná na Steamu v režimu Early Access. Hned na začátku vás hodí do opravdu drsného prostředí, které se podobá Marsu. Nejprve musíte sbírat suroviny a udržovat se při životě. Potom si postavíte základnu a začnete stavět různé nástroje, které začnou planetu ohřívat. Později budete schopni vytvořit atmosféru a probudíte povrch k životu.

Jak jsem již zmínil, hra na první pohled opravdu připomíná Subnauticu a to hlavně díky hezkým sci-fi základnám a strojům. Od ostatních her se také liší tím, že je úplně bez násilí.

Hru nyní podle vývojářů čekají asi jeden nebo dva roky v Early Access. Všechno teď prý bude záležet na zpětné vazbě hráčů. Ve hře samozřejmě ještě spoustu věcí chybí. V plánu jsou např. menší formy života, pojízdná vozidla a hlavně více příběhu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.