Pokračování The Forest se odkládá na říjen

Estimated read time 2 min read

Na odhalení záhadného sequelu si budeme muset počkat trochu déle.

Sons of the Forest (oznámeno v roce 2019) je sequel velmi oblíbené survival hry The Forest. Studio Endnight Games toho o hře zatím moc neřeklo, ale ukázali nám alespoň trochu gameplay záběrů, podle kterých se zdá, že hra bude trochu více zaměřená na příběh.

Jak tedy můžete vidět, zatím není úplně jasné, co vlastně Sons of the Forest bude a jaký zážitek můžeme očekávat. Dozvědět jsme se to měli v květnu tohoto roku, ale to se už bohužel nekoná, protože hra byla odložena až na říjen 2022.

Za posledních několik týdnů jsme si uvědomili, že květen 2022 je pro nás až moc ambiciózní datum vydání. Abychom vám mohli v pořádku předat naši vizi dalšího kroku survival her, rozhodli jsme se posunout vydání na říjen 2022.

Endnight Games

Oznámení na Twitteru doprovází i velmi krátké video, které ukazuje trochu survival elementu a stavění. Nic zázračného však nečekejte, je to asi jen 5 vteřin. Za tu krátkou dobu si ale můžeme povšimnout okolního prostředí, které teď rozhodně vypadá mnohem více propracované. Možná se tak tentokrát dočkáme těch věcí, které nám v prvním díle chyběly. Připravte se proto na něco skutečně děsivého!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.