Suicide Squad: Kill the Justice League bude mít co-op pro 4 hráče

Estimated read time 2 min read

Můžete si zahrát singleplayer nebo co-op až pro 4 hráče!

Během DC livestreamu odhalili Warner Bros Suicide Squad: Kill the Justice League, novou hru od Rocksteady o týmu padouchů, kteří občas působí i dobro. Dočkat se máme v roce 2022.

Ve hře je Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark, všichni jako hratelné postavy. Trailer je ukazuje, jak se poflakují po Metropolis, když je zrovna pod útokem Brainiaca. Poté jsou ale povoláni zabít Supermana. Není to ale obyčejný Superman! Tento Superman totiž zabíjí vše okolo sebe.

Vzhledem k tomu, že se hra jmenuje Kill the Justice League, je možné, že se na scéně objeví i záporácký Batman nebo třeba Wonder Woman.

Vývojáři prozradili, že hra je pokračováním Arkham univerza. Ať už to znamená cokoliv. Víme totiž, že Gotham Knights nejsou součástí tohoto vesmíru a všichni jsou momentálně zmatení, jak to všechno vlastně pokračuje.

Můžeme vidět, že každý člen skupiny má jiný arzenál. Deadshot vlastní jetpack a zbraň na svém zápěstí, Harley Quinn svou ikonickou baseballovou pálku, King Shark má spolu s velkým kanónen i dva sekáčky a Captain Boomerang má, no, bumerangy.

Jde o co-op hru až pro 4 hráče, kde můžete libovolně přepínat mezi postavami. Pokud hrajete singleplayer, pořád budete mít celý squad. O ostatní postavy se postarají boti.

Na streamu také Warner Bros představili již zmíněné Gotham Knights, hru, kde je Batman mrtvý a vy hrajete za dobráky, kteří se snaží nahradit jeho místo.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.