Gotham Knights bude mí také co-op pro 4 hráče

Estimated read time 2 min read

Mod Heroic Assault bude úplně oddělený od hlavní kampaně.

Je to sice jen jedna z dalších říjnových her, ale Gotham Knights má v našich srdcích trochu speciální místo. Jde totiž o následovníka Arkham serie s co-op možností pro dva hráče. Očekávání jsou proto docela velká. O to zajímavější je proto slyšet, že na konci listopadu přibude do hry co-op mod pro 4 hráče.

29. listopadu 2022 bude do hry přidán mod Heroic Assault, samostatný mod až pro 4 hráče. Heroic Assault je úplně oddělený od hlavní hry. Nabídne zajímavé arény se speciálními úkoly a nepřáteli na každém podlaží.

(zdroj: Warner Bros)

To tedy znamená, že při vydání budete moci hrát kampaň solo nebo s kamarádem a v listopadu do hry přibude další online mod, který je úplně oddělený od hlavní kampaně. Přidání takového modu je určitě super, protože pokud se vám hra zalíbí, dostanete toho nakonec ještě mnohem víc. Hodně lidí si oblíbili podobné mody v Gears of War nebo Mass Effectu 3 tak uvidíme, jestli tomu bude stejně i v Gotham Knights.

Navíc si myslím, že i samotná kampaň toho v sobě bude mít docela dost. Vývojáři říkají, že pokud chcete vidět příběh skutečně celý, je potřeba hru dohrát několikrát. Nedivil bych se proto, kdyby někteří stále aktivně hráli Gotham Knights i do příštího roku.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.