Nový 3D trailer na World of Warcraft of českého tvůrce!

Estimated read time 2 min read

Nový český trailer od Radima Zeifarta!

Známá hra World of Warcraft má fanoušky doslova po celém světě a Česko není vyjímkou. A jak už to tak bývá, naše zlaté české ručičky se ve světě jen tak neztratí. Celý svět tak nyní může obdivovat nový 3D trailer na World of Warcraft, který vznikl tady u nás!

Říká vám něco jméno Radim Zeifart? Ne? Tak to je chyba! Radim je členem pražské kreativní produkce NICE!, kde má na starosti VFX, CGI a 3D animace. Možná vás nepřekvapí, že ve volnu je z něj velký fanoušek World of Warcraft. Jeho nový trailer má už přes milion zhlédnutí!

World of Warcraft je jedna z nejúspěšnějších online her na světě a i já jsem kdysi propadl jejímu kouzlu. Po létech hraní, jsem začal experimentovat s různými programy, které umožňovaly extrahovat 3D modely přímo ze hry a používat je na tvorbu videí. Od té chvíle uplynulo 11 let a za tu dobu jsem vytvořil mnoho trailerů a s každým jsem zlepšoval svoje metody a učil se novým věcem. Trailer, který jsem vydal, je zatím mým největším projektem – celkem 10 měsíců tvorby. Jeho vydání je velmi relevantní, protože obsah traileru popisuje události, na které se mnoho hráčů po celém světě v současné době těší

Ve světě World of Warcraft jde určitě o velkou událost. Kvalita tohoto traileru se totiž velmi blíží kvalitě, kterou bychom mohli čekat přímo od Blizzardu. Radim Zeifart toho má však na svědomí mnohem více. Určitě se tak nezapomeňte kouknout na jeho zajímavý Youtube kanál.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.