Subverse, Mass Effect pro dospělé, ruší Early Access.

Estimated read time 2 min read

Uzavřená beta bude probíhat od 28. září.

Hra Subverse vybrala na Kickstarteru přes 47 milionů Kč! Jak je to možné? Řekněme, že pomíchat dohromady Mass Effect, XCOM a docela dost sexuálních prvků se hráčům asi zalíbilo. Vývojáři teď oznámili, že nakonec ruší Early Access fázi hry. Někteří hráči jsou zklamaní a jiní (hlavně ti, co hru podpořili finančně) zase nadšení.

V nejnovějším Kickstarter updatu se studio FOW rozhodlo, že Early Access zruší. Dospěli k názoru, že těmto hrám většinou Early Access nesvědčí. Mají už prý přes 4000 účastníků jejich uzavřené bety. Ta se samozřejmě koná pořád stejně. Věří, že vydávat hru kapitolu po kapitole by jen ohrozilo jejich slibný start. „Myslíme si, že vydávat hru postupně by pro vás znamenalo jen zklamání a nedodělanou hru. Chceme se zaměřit na kvalitu,“ říkají.

Pokud někdo z vás náhodou podpořil hru na úrovni alespoň Big Bang Theorist, budete mít přístup do uzavřené bety, která začíná 28. září.

V updatu taky vysvětlují, jak fungují jejich „Pandora Points.“ Vždy, když se vaše waifu vylepší na nový level, dostanete jeden point.“

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.