Cutscény v Cyberpunk 2077 budou jenom first person

Estimated read time 2 min read

I sexuální scény budou z first person!

Serie Witcher nás vždycky nechala užít si hru z pohledu třetí osoby, ať už jste jezdili na koni nebo odpočívali v posteli. Hodně lidí proto překvapilo, že Cyberpunk 2077 budeme sledovat z pohledu první osoby. Původní záběry ukazovaly nějaké cutscény ze třetího pohledu. Mohli jsme tak vidět několik stylových bund hlavního hrdiny. To se teď ale mění.

Jeden zvědavý hráč se rozhodl, že zjistí, jak to tedy doopravdy bude. Napsal proto na oficiální Cyberpunk 2077 účet a zeptal se, jestli cutscény zůstanou jako na prvních záběrech nebo se změní na first person. Dostal velmi krátkou ale podstatnou odpověď. Vše prý bude „fpp.“ Pak následovala ještě jedna velmi důležitá otázka. Jak to bude v sexuálních scénách? Na to vývojáři odpověděli, že budou taky z pohledu první osoby.

Jeden z vývojářů na svůj Twitter napsal trochu víc o tomto rozhodnutí. Podle něj přechod do 100% first person pohledu přinese jen samé výhody, ať už z pohledu hraní i z pohledu příběhu. Hráči prý pořád uvidí svoji postavu v zrcadlech, kamerách, inventáři nebo v autě. A velmi ojediněle v pár dalších cutscénách.

Tyhle „velmi ojedinělé“ případy si můžeme vyložit různě. Může to třeba znamenat vstávání z postele. Nebo taky něco úplně jiného.

Cyberpunk mi přijde spíše jako hra, která by se měla hrát z pohledu třetí osoby. First person bude tedy opravdu zajímavá změna.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.