Start World of Warcraft Classic provází velké problémy

Estimated read time 2 min read

Hráči čekají na připojení víc než 3 hodiny.

Pokud jste fanoušky opravdu legendární klasické hry World of Warcraft, určitě víte, že Blizzard spustil novou verzi World of Warcraft Classic. Jestli si jej ale chcete zahrát, raději pár dní počkejte nebo se připojte hned. Je taky zcela možné, že si budete na svou hru muset pár hodin počkat.

Většina hráčů už od samotného startu stojí ve frontě a čekají, až se uvolní místa na serveru. Čekací doby se různí, ale většinou se pohybují v rámci několika hodin. Když uvidíte očekávaný čas připojení za 30 minut, raději ještě moc nejásejte. Tento čas se každou chvíli zvětšuje. Hra totiž předpokládá, že hráči se nezdrží moc dlouho. O tom ale docela pochybuju.

Je velmi zajímavé sledovat, že hra z roku 2004 může na sebe přitáhnout tolik pozornosti. Na Twitchi má přes milion aktivních diváků, kteří sledují své oblíbené streamery, jak čekají v nekonečných frontách.

Servery jsou skutečně plné. Skoro všude si musíte počkat ve frontě, kde před vámi stojí okolo 10 000 hráčů. A když už se konečně dostanete do hry, není to o nic lepší. Servery jsou tak plné, že splnit většinu questů (hlavně ty, kde máte za úkol něco zabít) je téměř nemožné. Blizzard stále přidává nové servery a fronty se tak zmenšují. Čekací doba je ale i tak pořád obrovská.

Stejně je ale nádherné sledovat, jak miliony hráčů naskočili na nostalgickou vlnu a zase se jednou ponořili do světa World of Warcraft…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.