Yakuza 3, 4 a 5 možná budou i na PC!

Estimated read time 2 min read

Bude remaster serie Yakuza i na PC?

Yakuza hry jsou opravdu poklad. Velké publikum si našly i na PC, když si hráči minulý rok mohli zahrát i Yakuza 0. Sega teď oznámila, že Yakuza 3, 4 a 5 dostanou remasterované edice pro PlayStation 4. Všechny budou zahrnuty v balíčku The Yakuza Remastered Collection.

Server VG24/7 udělal rozhovor s producentem serie Yakuza. Mimo jiné se ho taky opatrně zeptali, jestli je nějaká šance, že by se tato kolekce dostala i na PC. Hráči už mají možnost si na Steamu zahrát Yakuza 0, Yakuza Kiwami a Yakuza Kiwami 2. Další logický krok by tedy byla Yakuza 3. Daisuke Sato jim toho ale bohužel moc neprozradil.

Na něco takového nemohu teď odpovědět. Ale je možné, že se to někdy stane.

To zní docela slibně! Kdyby už teď věděl, že se na PC nikdy nedostanou, určitě by odpověděl jinak. PC hráči tedy mají docela dobrou šanci!

Faktem taky zůstává, že serie Yakuza sklidila na PC opravdu velký úspěch a Sega ji teď považuje za multi-platform serii. Dokonce řekli, že PC hráči budou nyní velkou součástí jejich plánů do budoucna.

Teď to tedy vypadá, že dříve nebo později se Yakuza Remastered Collection dostane i na PC. Pro hodně hráčů je to určitě velmi dobrá zpráva!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.