Starfield bude zdarma ke grafikám a procesorům od AMD

Estimated read time 2 min read

AMD bude k vybranému hardwaru rozdávat velmi očekávaný Starfield.

Když si dnes vybíráte nový hardware, určitě se vyplatí i kouknout, jakou hry či bonus ke svému nákupu dostanete. Nabídka her zdarma se většinou mění podle toho, co je na trhu zrovna populární. AMD nedávno oznámilo, že k vybraným grafikám a procesorům bude rozdávat i velmi očekávanou hru Starfield.

Rozdávat by se měly celkově dvě edice – standardní a prémiová. Prémiovou dostanete k vyšším edicím a nižší edice se musejí spokojit jen s edicí standardní. Akce se již dokonce v některých světových končinách rozjela. Třeba na Tchaj-wanu začne platit už od 11. července.

(zdroj: Bethesda)

Tato nabídna navíc dává perfektní smysl, protože AMD je exkluzivním partnerem Bethesdy na PC a proto vývojáři mohou vytěžit z hardwaru maximum.

Starfield vychází na PC a Xbox Series X/S už 6. září tohoto roku. Majitelé produktů AMD budou mít při této hře výhodu, protože je pro jejich hardware mnohem lépe optimalizovaná. Majitelé komponentů od jiných výrobců však samozřejmě nezůstanou mimo. Pořád je navíc potřeba mít alespoň 125 GB volného místa (SSD) a také 16 GB paměti.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.