Star Wars: KOTOR jako remake?

Estimated read time 2 min read

V poslední době je to remake sem remake tam a ani EA nechce zůstávat pozadu. Už je to zhruba 15 let od vydání prvního titulu Star Wars: Knights of the Old Republic a zdá se, že brzy se dočkáme Remaku.

V tiskové zprávě společnosti Cinelinx se uvádí, že EA v současné době pracuje na nové hře – měl by jím být právě remake původního titulu KOTOR. Tato zpráva přichází ze dvou na sobě nezávislých zdrojů, které hovořily se zástupci Cinelinxu, že tento nový projekt KOTOR by měl být spíše pokračováním než skutečným remakem vzhledem k obrovským změnám. O hře zatím víme jen to, že obsahuje prvky prvních dvou her – jako je např. příběhový rytmus. Prozatím nebyl zmíněn konkrétní vývojář ani studio, které by na projektu mohlo pracovat.

Stejná zpráva dále uvádí, že EA má řadu projektů Star Wars ve výrobním plánu společně s tímto „Remakem“ Knights of the Old Republic. Mezi další tituly, které jsou ve vývoji patří např. pokračování Star Wars Jedi: Fallen Order či projekt Star Wars pro Nintendo Switch. Prozatím nic takového EA nepotvrdila, možná se dočkáme nějakého odhalení už letos.

Když zavzpomínám na čas, kdy se mi dostalo CD SW: Kotor do ruky – můžu říct, že jsem byl hrou docela posedlý, jenže co čekat teď?

Zdroj: dualshockers.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.